متفاوت ترین کمپر برای ماجراجویی در طبیعت!

خودروی مخصوص کمپ اروپا در آلمان!
1400-12-12

متفاوت ترین کمپر برای ماجراجویی در طبیعت!

بازدیدها: 2

مینک نام یکی از جدیدترین و البته متفاوت ترین کمپرهای معرفی شده در جهان است که ویژگی های جالبی را همراه خود دارد. این کمپر از منظر ابعاد با محاسبه میله اتصال به خودرو برابر با 4116 میلیمتر در طول توسعه یافته و وزنی برابر با 520 کیلوگرم دارد.

وزن پایین و طراحی آئروداینامیک و البته تولید از مواد سبک و مستحکم شرایطی را ایجاد کرده تا یک انتخاب ایده آل در استفاده طولانی باشد.

مینک؛ متفاوت ترین افزونه خودرویی برای ماجراجویی در طبیعت! (+عکس)

ارتفاع آن از سطح زمین نیز برابر با 330 میلیمتر است. این فاصله از سطح به مفهوم قابلیت بالای آن برای جابجایی حتی در مسیرهای ناهموار و به اصطلاح آفرودی است. نوع طراحی مینک شرایطی را ایجاد کرده که داخل کابین بالاترین میزان نورگیری طبیعی را داشته باشد و همچنین پنجره ها علاوه بر طرفین در قسمت سقف نیز منظره ای پانورامیک از آسمان را در اختیار کاربر قرار می دهند.

کابین که طراحی کپسول مانند دارد از منظر ابعاد برابر با 2811 میلیمتر در طول و 1511 میلیمتر در عرض توسعه یافته است. می توان یک تشک تا طول 2000 میلیمتر را در کابین قرار داد و همچنین از فضای اضافی پایین تشک به عنوان محل استراحت کودک استفاده کرد.

دیواره ضخیم داخلی به قطر 3 سانتیمتر از پلاستیک ای بی اس، عایق کاری 19 میلیمتری با آرمافلکس، نورپردازی ال ایی دیی، محفظه نگهداری، سوکت برق 220 ولت، یخدان 36 لیتری با پریز 12 ولت و … از دیگر امکانات کابین هستند که حتی آنرا برای استفاده در دمای منفی صفر نیز قابل ساخته اند.

همچنین خریداران می توانند یک پنل خورشیدی 105 واتی، سیستم گرمایش، اسپیکر بلوتوث و انواع بسته های بهداشتی و کاربردی را نیز سفارش دهند.

قیمت پایه این کمپر از 18702 دلار آغاز می شود.

منبع : پارس کمپر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.