خودروی مخصوص کمپ اروپا در آلمان!

متفاوت ترین کمپر برای ماجراجویی در طبیعت!
1400-12-12
۱۰ نکته مهم برای خرید و استفاده کمپر و کاروان
1400-12-12

خودروی مخصوص کمپ اروپا در آلمان!

بازدیدها: 12

نمایندگی میتسوبیشی در آلمان سال گذشته از یک محصول چندمنظوره که در واقع ترکیبی از وانت و کمپری متفاوت بود، رونمایی کرد. این خودرو جی تی پیکاپ نامگذاری شد و مورد استقبال بازار نیز قرار گرفت. بخش پیکاپ این کمپر در واقع همان ال200 میتسوبیشی است و برای بخش کمپ مانند آن نیز با کمپانی GentleTent همکاری شده که در زمینه تولید انواع چادرهای کمپ باد شونده فعالیت دارد.

این محصول همراه با یک کمپرسور هوا ارائه می شود که پس از باد شدن کامل موجب شکل گیری کمپی در قسمت بار چادر و بخشی از سقف می شود که 1524 میلیمتر طول، 2133 میلیمتر ارتفاع داخلی، 5 تهویه پنجره ای شفاف و یک درب ورودی دارد.

میتسوبیشی ادعا می کند دیواره های این کمپ تا سرعت 113 کیلومتر برساعت در برابر باد ایمن هستند. تمامی بخش های چادر قسمت کمپر از مواد ضد آب تولید شده و مجموعا فقط 27 کیلوگرم وزن دارند. این سازه بادی در هنگام جمع شدن روی بار بند سقف پیکاپ فقط 17 سانتیمتر ارتفاع دارد.

جی تی پیکاپ فقط در نمایندگی میتسوبیشی آلمان موجود است و در نقدهای خودرویی آنرا کاربردی ترین خودروی ویژه کمپ موجود در قاره اروپا نیز لقب داده اند.

پیکاپ ال200 محصولی است که در کلاس تک و دو کابین ارائه می شود و تریم های متنوعی دارد. در بخش پیشرانه این خودرو از تپنده دیزلی 2.2 لیتری 4 سلیندر، جعبه دنده 6 سرعته دستی یا اتوماتیک، سامانه تمام چرخ محرک، رینگ های آلومینیومی 16 یا 18 اینچی و … استفاده شده است.

منبع : پارس کمپر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.